Blog

Kulisy pracy w Finanteq, artykuły techniczne, kompas Twojej kariery.

O firmie Finanteq

Finanteq – o nas

🎯 Jaką firmą jest Finanteq?
📱 Czym się zajmujemy i jakie produkty oferujemy?
💡 Jak brzmi nasza misja i co przez nią rozumiemy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to ten krótki film  jest dla Ciebie. W przystępnej formie, Andrzej Ciasnocha, nasz Chief of Services, opowiada o Finanteq Team👇

anna.sorbet

10 lat aplikacji NBK Mobile Banking

Minęło 10 lat od kiedy aplikacja NBK Mobile Banking ujrzała światło dzienne🌞

Wspólnie z zespołami National Bank of Kuwait w Finanteq tworzymy jedną z najbardziej popularnych i zaawansowanych apek mobilnych na Bliskim Wschodzie. Aplikację wyróżnianą w najpopularniejszych branżowych rankingach (takich jak na przykład Global Finance), ale, co najważniejsze, docenianą przez użytkowników – klientów banku💎💪

Agnieszka Toroj

FTQ po godzinach: Muminki dla dorosłych

Każda firma to gabinet osobliwości. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu😀 Różnimy się, ale razem tworzymy świetny zespół. W Finanteq pracują najlepsi profesjonaliści, a dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i indywidualnym talentom osiągamy efekt synergii. Uczymy się od siebie, rozwijamy. A po godzinach… kibicujemy sobie!

Agnieszka Toroj
Wielowątkowość Java

Wielowątkowość w Java – wstęp

Wielowątkowość to ważne zagadnienie w programowaniu aplikacji w Java. Z tego artykułu dowiesz się, czym są wątki i poznasz mechanizmy związane z obsługą wątków. To pierwszy artykuł z cyklu wielowątkowości w Java, będący teoretycznym wstępem do tematu.

Cezary Regec
Dobre CV IT

Jak napisać skuteczne CV i zwrócić uwagę rekruterów?

CV to niezbędne narzędzie wykorzystywane podczas poszukiwania pracy. Przede wszystkim pełni funkcję informacyjną, ale dzięki dobremu CV masz też szansę zrobić pozytywne pierwsze wrażenie na rekruterze.

Monika Radomińska

FTQ po godzinach: W drodze na kolejne szczyty

W CV, czy w trakcie rozmów o pracę, nasze hobby traktujemy zazwyczaj jak dodatek do informacji o naszym życiu zawodowym, wykształceniu, czy umiejętnościach. Jednak mało co mówi o nas tak wiele jak nasze pasje.

Agnieszka Toroj

Bug prevention strategies – jak ochronić się przed robakami?

Uwaga spoiler: „Bugi zawsze będą. Nie da się ich wyeliminować w 100%. I właściwie jedyne systemy, w których nie ma błędów, to systemy, które są nieużywane.” – tak swoją opowieść o eliminowaniu błędów zaczyna Ania Skulimowska, Backend Team Lead w Finanteq.

Agnieszka Toroj
logo

Let's Talk

logo

Download document

[contact-form-7 404 "Not Found"]