Finanteq – o nas

O firmie Finanteq

🎯 Jaką firmą jest Finanteq?
📱 Czym się zajmujemy i jakie produkty oferujemy?
💡 Jak brzmi nasza misja i co przez nią rozumiemy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to ten krótki film  jest dla Ciebie. W przystępnej formie, Andrzej Ciasnocha, nasz Chief of Services, opowiada o Finanteq Team👇

Nazywam się Andrzej Ciasnocha i jestem liderem działu wdrożeń Finanteq. Zachęcam do obejrzenia mojego wystąpienia, w którym w kilku słowach przedstawiam profil naszej firmy dla tych, którzy być może nie mieli okazji zapoznać się z Finanteq.

Finanteq - o nas na youtube

Firma z doświadczeniem

Finanteq jest polską firmą, o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w rozwiązaniach mobilnych. Nasze rozwiązania wdrażaliśmy zarówno w Polsce jak i za granicą. Głównym obszarem naszego skupienia jest Bliski Wschód, natomiast mieliśmy też kilka wdrożeń w krajach bałtyckich.

W naszych projektach pracujemy zwinnie – stosujemy metodologię scrum w największym stopniu, w jakim jest to tylko możliwe.

Nasze projekty są długoletnie. Część z nich ma historię sięgającą nawet ponad 10 lat. Dlatego nastawiamy się na długofalową relację z naszymi klientami i inwestujemy w jakość, bo jest to coś, co nigdy nie wychodzi z mody.

Nasi klienci i nasze produkty

Nasze projekty realizowaliśmy dla takich klientów jak bank Pekao SA, Raiffeisen Polbank, mBank, BBNP Paribas Bank Polska, czy Santander Bank Polska (dawne BZ WBK).

Jeśli chodzi o portfel naszych produktów, to naszym sztandarowym rozwiązaniem jest bankowość mobilna. Natomiast oprócz tego prowadzimy rozwój jeszcze kilku innych produktów.

Jest Pocket Branch, czyli wirtualny oddział. Jest to rozwiązanie mobilne do kontaktu z doradcą za pomocą wideo, połączenia głosowego, czy też czatu, dzięki któremu możemy swoje różne sprawy bankowe załatwić w kontakcie z takim doradcą, bo przez aplikację mobilną.

Drugim rozwiązaniem jest SuperWallet, czyli umożliwienie zakupów wszelkich usług m-commerce w ramach aplikacji mobilnej, takich usług jak zakup biletów komunikacyjnych, parkingowych, zamówienie taksówki, zakup biletów do kina, czy rezerwacja hotelu. Wszystko to w ramach jednego rozwiązania, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Rozwijamy również platformę low/no codową Extentum. Jest to narzędzie, które umożliwia modelowanie i wdrażanie biznesowych rozwiązań w ramach istniejących aplikacji praktycznie od ręki, bez udziału programistów.

Mamy także aplikację na zegarki (na inteligentne zegarki) o nazwie Smartwatch Banking, a także oferujemy usługę projektowania i audytu UX i UI aplikacji mobilnych naszych klientów.

Misja Finanteq

Naszą misją jest budowanie przewag w finansach za pomocą technologii. Poprzez tę misję rozumiemy dostarczanie naszym klientom produktów, komponentów, czy usług o wysokiej wartości biznesowej, która pozwala im być stale konkurencyjnym na rynku za pomocą technologii.

Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z nowościami w Finanteq?

Zaobserwuj nas na:

LinkedIn
Instagram
Facebook
Twitter

Cieszymy się, że z nami jesteś!

Autor
anna.sorbet
Anna Sorbet
Head of marketing, FINANTEQ
Chcesz z nami pracować?