Cześć!

Właśnie wystartowaliśmy z nową zakładką CAREER, dzięki której pokażemy Ci kulisy pracy w Finanteq, a nasi eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i najlepszymi praktykami z branży IT.

Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie znajdziesz zarówno treści merytoryczne, jak i te trochę luźniejsze.

O czym konkretnie chcemy pisać?

Jak pracujemy

Jesteśmy firmą, w której najlepsze praktyki stosowane są na co dzień. Jedną z naszych głównych wartości jest Technical Excellence. Czym się przejawia? Przekonasz się, czytając artykuły techniczne naszych ekspertów.

O #FinanteqTeam

Jak z asystentki stomatologicznej zostać testerką dla jednego z największych banków na bliskim wschodzie? Między innymi o tym opowiemy w cyklu wywiadów z naszymi pracownikami.

Nasze wartości i  kultura organizacyjna

Nasze wartości, czyli przekonania, którymi kierujemy się w codziennej pracy i podejmowaniu decyzji, to wspaniałe doświadczania, innowacyjność, ekstremalna efektywność, techniczna doskonałość i bezpieczeństwo. Co kryje się za tymi wartościami? Jak przekłada się to na nasze działania? Dowiesz się o tym z kolejnych wpisów.

Finanteq po godzinach

Lubimy się integrować – zarówno podczas imprez ogólnofirmowych, jak i spotkań zespołowych. Czasem przy dobrej muzyce, czasem na squashu lub kajakach. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą relacjami z największych wydarzeń.
Co więcej, nasi #FinanteqPeople to ludzie z pasją – bo nie samą pracą człowiek żyje.

Zapraszamy do naszego świata.

P.S. Chcesz być zawsze na bieżąco z ofertami pracy i tym, co aktualnie dzieje się w Finanteq? Zaobserwuj nas na:

LinkedIn
Instagram
Facebook
Twitter

Miło nam, że jesteś z nami.

Autor
Agnieszka Torój
Agnieszka Torój
Specjalista ds. marketingu w FINANTEQ